CENNIK APARTAMENTY I POKOJE  

Dzieki naszemy  wyjątkowemu położeniu  

w sercu Beskidu Śląskiego na wysokości 712 m n.p.m.

zapewniamy zapierające dech widoki   

 przy wyśmienitym  posiłku  w naszej stylowej Restauracji .

 

         Zewsząd otoczony lasami KRUPÓWKA Top Mountain Resort & Style  zapewnia odwiedzającym również  wyjątkowo korzystny mikroklimat. Czystość wody pitnej, której dobywamy dla naszych gości z głębinowego  ujęcia, osiąga tu jakość wody mineralnej.  Powietrze na tej wysokości jest w ciągłej  cyrkulacji dając  świeżość  i  przynosząc szybką zmianę pogody z przewagą słońca. Woda na naszej wysokości jest cenna, nie ma tutaj wodociągów więc szanujemy ją dbając także o naturalne środowisko używając z rozwagą i o to samo prosimy naszych gości. 

                 Z   tarasów  naszych apartamentów i restauracji  rozciąga się  przepiękna panorama na Koronę Beskidów: Górę Skrzyczne (1257 m n.p.m.) oraz dolinę  Rzeki Biłej.  KRUPOWKA Top Mountain Resort & Style znajduje się  zaledwie w odległości ok. 3 km od Skrzycznego oraz ok. 2,5 km od centrum Szczyrku.    

            W  oferowanych stylowych  i przestronnych wnętrzach dominują ciepłe kolory zaczerpnięte wprost z natury. Wystrój stanowi naturalny kamień oraz drewno, patynowane meble wykonano w cenionej z rzemiosła pracowni stolarskiej według autorskiego projektu, duże widokowe okna wychodzą wprost na zapierające dech pejzaże, zapraszając do wyjścia na tarasy i balkony.  

                  Ogień rozpalony w stylowym apartamencie we własnym  kominku zrelaksuje każdego zmęczonego podróżą gościa, a komfort własnego drewnianego domku lub apartamentu wybranego według własnych upodobań sprzyja wypoczynkowi i radości przebywania w tym  zachwycającym  i luksusowym miejscu.

  Zobacz jakie apartamenty przygotowaliśmy dla Ciebie  
 


ZAREZERWUJ APARTAMENT LUB DOMEK ALPEJSKI DLA SIEBIE
W celu dokonania rezerwacji prosimy przejść do panelu rezerwacyjnego lub skontaktować się telefonicznie lub mailowo:
Odpocznij w jednym z sześciu luksusowych
apartamentów lub dwupoziomowym domku w
Szczyrku. W celu dokonania rezerwacji
wybranego terminu, prosimy
o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.


(c)2013 All rights reserved
Polityka prywatności


43-370 Szczyrk
ul. Poziomkowa 27a
wykonanie: optimal
43-370 Szczyrk
ul. Poziomkowa 27a
Realizacja:
Agencja Marketingu Internetowego

Optimal IT