INFORMACJE DLA GOŚCI

  Dla alergików  

Szanowni Państwo! 

Cały nasz obiekt oraz oferowane przez nas apartamenty wypoczynkowe, spełniają standardy dla osób z alergicznymi chorobami cywilizacyjnymi. 

​Uprzejmie informujemy, iż nie przyjmujemy zwierzątek.

Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia. Miejsca dozwolone dla palaczy zostały oznaczone i znajdują się wyłącznie na zewnątrz budynku.

Wszystkie apartamenty posiadają wyposażenie wykonane z naturalnych materiałów. Zastosowano kamień, drewno, oraz naturalne tkaniny. Podłogi wolne są od dywaników, łapiących brud i kurz, a pokoje od zbędnych bibelotów.

Pościel oraz ręczniki prane są w pralni ekologicznej, na specjalnym programie selektywnym dla alergików. Nie stosujemy jakichkolwiek dodatków i zapachów chemicznych.

Apartamenty sprzątane są przy użyciu minimalnych ilości środków chemicznych, czyszczących. Używamy środków na bazie naturalnych składników. Wszystko jest dokładnie płukane, unikając pozostawiania jakichkolwiek zapachów, oprócz naturalnej czystości.

Nasza woda, którą zapewniamy zarówno do mycia jak i do przygotowania żywności jest certyfikowana i przebadana, wolna od chloru oraz innych uzdatniaczy chemicznych, filtrowana naturalnie i pozyskiwana z własnego ujęcia głębinowego, bardzo miękka.

Cały obiekt ogrzewany jest ekologicznie gazem, w sezonie grzewczym również drewnem (kominki), nie powodując zanieczyszczeń powietrza substancjami smolistymi i drażniącymi. 

Czyste, ekologicznie oraz zielone otoczenie całego obiektu znajdujące się powyżej zatłoczonego centrum miasta, sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Dodatkowym plusem naszego położenia latem jest brak komarów, a zimą również brak smogu, nie wspominając już o przepięknym widokowym położeniu i wyjątkowych walorach klimatycznych.

 
 
Zobacz również:
 


(c)2013 All rights reserved
Polityka prywatności


43-370 Szczyrk
ul. Poziomkowa 27a
wykonanie: optimal
43-370 Szczyrk
ul. Poziomkowa 27a
Realizacja:
Agencja Marketingu Internetowego

Optimal IT