Wypoczynek i eventy firmowe w górach

W odpowiedzi na oczekiwania Gości oferujemy dwa luksusowe obiekty: wypoczynkowy oraz szkoleniowo-restauracyjny. Sprawdzą się one świetnie na organizację ferii, wyjazdów integracyjnych, eventów firmowych czy wypoczynku w górach. Zachęcamy do prowadzenia szkoleń, plenerów malarskich, warsztatów fotograficznych i konferencji. Nasz ośrodek jest gwarancją wysokiego standardu, przemiłej obsługi, a przede wszystkim niezwykłego otoczenia Parku Krajobrazowego.

Wyróżnia nas doskonała lokalizacja:

  • 17 km od Bielska-Białej,
  • 370 km od Warszawy,
  • 144 km od Krakowa,
  • 270 km od Wrocławia.

Tutaj można wprowadzić tekst do wyświetlania w obrębie modułu.

Sale konferencyjne w górach

Dla firm oraz przedsiębiorców przygotowaliśmy wyjątkową ofertę rezerwacji obiektu na wyłączność. Jesteśmy otwarci na specyficzne wymagania i potrzeby, dlatego zachęcamy do ustalenia indywidualnych warunków współpracy. Dodatkowo na czas pobytu zapewniamy wsparcie opiekuna grupy.

Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi:

  1. Sala główna o powierzchni 110 m² przeznaczona dla 24-42 osób,
  2. Sala widokowa o powierzchni 40 m² znajdująca się w drewnianej wieży, w której znajdziesz okrągły stół konferencyjny dla 16 osób.

Event firmowy i nie tylko w Wieży Grillowej

Jedną z ulubionych atrakcji naszych Gości jest biesiada grillowa organizowana w drewnianej Wieży Grillowej, z której tarasu rozpościera się niezwykły widok.

Eventy firmowe w Beskidach

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować wyjazd integracyjny, event firmowy lub konferencję? Marzy Ci się pobyt w górach w otoczeniu natury, a zarazem cenisz sobie profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych? Dobrze trafiłeś! W Krupówka Top Mountain Resort oferujemy całe niezbędne zaplecze techniczne, przepyszne posiłki, komfortowe pokoje, a dodatkowo nasz obiekt mieści się w malowniczej okolicy w Szczyrku. Bliskość natury sprzyja nie tylko wartościowemu wypoczynkowi, ale wspomaga też koncentrację, zwłaszcza podczas konferencji, wspólnych dyskusji czy wymagających spotkań biznesowych. Nasz hotel dla firm idealnie sprawdzi się zarówno na wyjazdy integracyjne, jak i zjazdy seminaryjne.

Apartamenty dla firm w górach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rozmaitych oczekiwań Gości, dlatego dysponujemy wieloma miejscami zakwaterowania. Oferujemy nie tylko apartamenty, ale również domki drewniane i pokoje na wynajem przeznaczone dla różnej ilości osób. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł spędzić w Szczyrku wymarzony wypoczynek lub zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników swojej firmy. Dbamy o komfortowe wyposażenie pokoi oraz apartamentów, zapewniamy pełne wyżywienie, a także wiele rozrywek. Zimą w górach można np. korzystać ze stoku i szusować na nartach czy snowboardzie. Naszym Gościom zapewniamy dodatkowo dostęp do basenu, sauny fińskiej, a także jacuzzi.

Krupówka Top Mountain Resort – idealne miejsce na event firmowy!

Chciałbyś zorganizować wyjazd integracyjny lub cykl warsztatów dla swoich pracowników w górach? Zapoznaj się z ofertą naszego ośrodka już dziś! Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jedna z nich to sala główna o powierzchni 110 m² mieszcząca około 40 osób. Druga z kolei, nazywana przez nas salą widokową, ma powierzchnię 40 m² i znajduje się w drewnianej wieży. Oba pomieszczenia idealnie sprawdzą się w roli sal konferencyjnych, ponieważ dysponują niezbędnym wyposażeniem technicznym. Zainteresowała Cię oferta Krupówka Top Mountain Resort? Zapraszamy do kontaktu!

Powered by
Bezpieczny hotel